Archiwa tagu: rozkład jazdy

Rozkład jazdy busów Kraków->Oświęcim przez Brodła

Odjazdy z Krakowa do Oświęcimia

GTTRANS

Gołba Tomasz

kontakt: tel. 572951316

MDA ul. Bosacka 18 dolna płyta, stanowisko 7,8

Kraków – Oświęcim przez Brodła

Kraków MDA,
ul. Bosacka 18
7:00s, 7:25s, 8:45s, 9:00n,
9:45n, 9:55n, 11:00n, 12:45n, 13:25s, 13:40s, 13:55n, 15:00n, 15:15s,
17:35n, 17:55s, 18:10n, 19:55n
Alwernia 7:50s, 8:15s, 9:35s, 9:50n,
10:35n, 11:45n, 11:50n, 13:35n, 13:15s, 14:30s, 14:45n, 15:50n, 16:05s,
18:25n, 18:45s, 19:00n, 20:45n
Legenda:
s- kursuje od poniedziałku do soboty,
n- kursuje od poniedziałku do niedzieli

Rozkład Kraków-Oświęcim

Uwaga!

Rozkład był aktualny w dniu 17.02.2016r.

Nie jestem w żaden sposób związany z firmą realizującą przewozy. Nie udzielam informacji! Wszelkie zapytania uprzejmie proszę kierować pod podany numer telefonu!

loading...
Share

Rozkład jazdy busów Oświęcim->Kraków przez Brodła

 Odjazdy z Oświęcimia do Krakowa

GTTRANS

Gołba Tomasz

kontakt: tel. 572951316

przyjazd na MDA ul. Bosacka 18 dolna płyta

Oświęcim – Kraków przez Brodła

Oświęcim,
ul Chemików
(Lodowisko)
5:00s, 5:20s, 6:40s, 6:50n,
7:45s, 8:05n, 9:00n, 10:40s, 11:00n, 11:40s, 12:00n, 13:00s, 13:15n,
15:25n, 15:50sa, 15:55n, 16:35n, 17:10n
Alwernia 5:40s, 6:00s, 7:20s, 7:30n,
8:25s, 8:45n, 9:40n, 11:20s, 11:40n, 12:20s, 12:40n, 13:40s, 13:55n,
16:05n, 16:30sa, 16:35n, 17:15n, 17:50n
Legenda:
s- kursuje od poniedziałku do soboty,
n- kursuje od poniedziałku do niedzieli, a – kurs spod Muzeum
Auschwitz

Rozkład Oświęcim-Kraków

Uwaga!

Rozkład był aktualny w dniu 17.02.2016r.

Nie jestem w żaden sposób związany z firmą realizującą przewozy. Nie udzielam informacji! Wszelkie zapytania uprzejmie proszę kierować pod podany numer telefonu!

Share

Rozkład jazdy busów Oświęcim->Bielsko-Biała

Połączenie obsługuje firma F.T.U. KONKRET BUS Tomasz Matura Tel. 604054572

Odjazdy z Oświęcimia do Bielska-Białej przez Brzeszcze, Wilamowice, Pisarzowice

Miejscowość F F,6,7 F F F F F F F F F,8 F F F,6,7
Oświęcim
Słowackiego
Kowal
5:30 5:50 6:15 7:45 8:55 9:55 10:15 11:12 12:00 13:45 15:10 16:05 18:15
Oświęcim
Miasto/Kościół
5:33 5:53 6:18 7:48 8:58 9:58 10:18 11:15 12:03 13:48 15:13 16:18 18:18
Oświęcim
Dworzec
PKP
5:36 5:56 6:21 7:51 9:01 10:01 10:21 11:18 12:06 13:51 15:16 16:11 18:21
Rajsko
Pomnik
5:43 6:03 6:28 7:58 9:08 10:08 10:28 11:25 12:13 13:58 15:23 16:18 18:28
Brzeszcze
Górnik
5:53 6:13 6:38 8:08 9:18 10:18 10:38 11:35 12:23 14:08 13:48 15:33 16:28 18:38
Wilamowice
Rynek
6:03 6:23 6:48 8:18 9:28 10:28 10:48 11:45 12:33 14:18 13:58 15:43 16:38 18:48
Pisarzowice
Ośrodek
6:07 6:27 6:52 8:22 9:32 10:32 10:52 11:49 12:37 14:22 14:02 15:47 16:42 18:52
Bielsko-Biała
Piłsudskiego
6:22 6:42 7:07 8:37 9:47 10:47 11:07 12:04 12:52 14:37 14:17 16:02 16:57 19:07
Bielsko-Biała
Dworzec
6:27 6:47 7:12 8:42 9:52 10:52 11:12 12:09 12:57 14:42 14:22 16:07 17:02 19:12

Odjazdy z Oświęcimia do Bielska-Białej przez Brzeszcze, Dankowice, Wilamowice, Pisarzowice

Miejscowość F,6 F F,6 F,6,7 F,6 F,6,7 F F F,6,7 F,6 F F
Oświęcim
Słowackiego
Kowal
4:35 6:35 7:15 8:30 10:45 12:20 13:10 14:40 15:30 16:35 17:20 19:20
Oświęcim
Miasto/Kościół
4:38 6;38 7:18 8:33 10:48 12:23 13:13 14:43 15:33 16:38 17:23 19:23
Oświęcim
Dworzec PKP
4:41 6:41 7:21 8:36 10:51 12:26 13:16 14:46 15:36 16:41 17:26 19:26
Rajsko Pomnik 4:48 6:48 7:28 8:43 10:58 12:33 13:23 14:53 15:43 16:48 17:33 19:33
Brzeszcze
Górnik
4:58 6:58 7:38 8:53 11:08 12:43 13:33 15:03 15:53 16:58 17:43 19:43
Dankowice
Centrum
5:08 7:08 7:48 9:03 11:18 12:53 13:43 15:13 16:03 17:08 17:53 19:53
Stara Wieś
Centrum
5:11 7:11 7:51 9:06 11:21 12:56 13:46 15:16 16:06 17:11 17:56 19:56
Wilamowice
Rynek
5:17 7:17 7:57 9:12 11:27 13:02 13:52 15:22 16:12 17:17 18:02 20:02
Pisarzowice
Ośrodek
5:21 7:21 8:01 9:16 11:31 13:06 13:56 15;26 16:16 17:21 18:06 20:06
Bielsko-Biała
Piłsudskiego
5:38 7:38 8:18 9:33 11:48 13:23 14:13 15:43 16:33 17:38 18:23 20:23
Bielsko-Biała
Dworzec PKP
5:42 7:42 8:22 9:37 11:52 13:27 14:17 15:47 16:37 17:42 18:27 20:27

Odjazdy z Bielan do Bielska-Bialej przez Wilamowice, Pisarzowice

Miejscowość F F F F F F,6 F F F
Bielany Kościół 5:05 6:37 8:35 10:45 12:00 13:10 14:40 16:00 21:46
Wilamowice
Rynek
5:14 6:46 8:44 10:54 12:09 13:19 14:49 16:09 21:55
Pisarzowice
Ośrodek
5:19 6:51 8:49 10:59 12:14 13:24 14:54 16:14 22:00
Bielsko-Biała
Dworzec
5:40 7:12 9:10 11:20 12:35 13:45 15:15 16:35 22:21

Legenda:
F – kursuje pon.-pt. w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
8 – kurs z Brzeszcze ZGS

Share

Rozklad jazdy busów Bielsko-Biała->Oświęcim i Bielsko-Biała->Bielany

Połączenie obsługuje firma F.T.U. KONKRET BUS Tomasz Matura Tel. 604054572

Odjazdy z Bielska-Białej do Oświęcimia przez Pisarzowice, Wilamowice, Brzeszcze

Miejscowość F F F F F,6,7 F F,8 F F,6,7 F F,6 F F F F
Bielsko-B. Warsz.-Dworzec 6:45 7:45 8:15 9:15 10:11 10:55 12:36 12:45 13:55 14:30 14:50 15:22 16:15 17:07 18:20
Bielsko-Biała Piłsudskiego 6:49 7:49 8:19 9:19 10:15 10:59 12:40 12:49 13:59 14:34 14:54 15:26 16:19 17:11 18:24
Pisarzowice Ośrodek 7:05 8:05 8:35 9:35 10:31 11:15 12:56 13:05 14:15 14:50 15:10 15:42 16:35 17:27 18:40
Wilamowice -Rynek 7:09 8:09 8:39 9:39 10:35 11:19 13:00 13:09 14:19 14:54 15:14 15:46 16:39 17:31 18:44
Brzeszcze Górnik 7:20 8:20 8:50 9:50 10:46 11:30 13:11 13:20 14:30 15:05 15:25 15:57 16:50 17:42 18:55
Rajsko Pomnik 7:31 8:31 9:01 10:01 10:57 11:41 13:31 14:41 15:16 15:36 16:08 17:01 17:53 19:06
Oświęcim Dworzec PKP 7:38 8:38 9:08 10:08 11:04 11:48 13:38 14:48 15:23 15:43 16:15 17:08 18:00 19:13
Oświęcim Miasto/Kościół 7:41 8:41 9:11 10:11 11:07 11:51 13:41 14:51 15:26 15:46 16:18 17:11 18:03 19:16
Oświęcim Słowackiego Kowal 7:45 8:45 9:15 10:15 11:11 11:55 13:45 14:55 15:30 15:50 16:22 17:15 18:07 19:20

Odjazdy z Bielska-Białej do Oświęcimia przez Pisarzowice, Wilamowice, Dankowice, Brzeszcze

Miejscowość F,6 F,6,7 F,6 F F F F F,6,7 F,6 F,6,7 F F
Bielsko-B. Warsz.-Dworzec 5:45 7:15 8:45 10:30 11:37 13:30 15:55 16:47 18:00 19:15 20:05 22:25
Bielsko-Biała Piłsudskiego 5:49 7:19 8:49 10:34 11:41 13:34 15:59 16:51 18:04 19:19 20:09 22:29
Pisarzowice Ośrodek 6:05 7:35 9:05 10:50 11:57 13:50 16:15 17:07 18:20 19:35 20:25 22:45
Wilamowice -Rynek 6:09 7:39 9:09 10:54 12:01 13:54 16:19 17:11 18:24 19:39 20:29 22:49
Stara Wieś Centrum 6:15 7:45 9:15 11:00 12:07 14:00 16:25 17:17 18:30 19:45 20:35 22:55
Dankowice Centrum 6:18 7:48 9:18 11:03 12:10 14:03 16:28 17:20 18:33 19:48 20:38 22:58
Brzeszcze Górnik 6:28 7:58 9:28 11:13 12:20 14:13 16:38 17:30 18:43 19:58 20:48 23:08
Rajsko Pomnik 6:38 8:08 9:38 11:23 12:30 14:23 16:48 17:40 18:53 20:08 20:50 23:18
Oświęcim Dworzec PKP 6:47 8:17 9:47 11:32 12:39 14:32 16:57 17:49 19:02 20:17 21:07 23:27
Oświęcim Miasto/Kościół 6:50 8:20 9:50 11:35 12:42 14:35 17:00 17:52 19:05 20:20 21:10 23:30
Oświęcim Słowackiego Kowal 6:54 8:24 9:54 11:39 12:46 14:39 17:04 17:56 19:09 20:24 21:14 23:34

Odjazdy z Bielska-Białej do Bielan przez Pisarzowice, Wilamowice

Miejscowość F F F F F,6 F F F
Bielsko-B. Warsz.-Dworzec 5:40 7:17 9:45 11:21 12:25 14:00 15:15 21:10
Pisarzowice Ośrodek 6:03 7:40 10:08 11:44 12:48 14:23 15:38 21:33
Wilamowice -Rynek 6:08 7:45 10:13 11:49 12:53 14:28 15:43 21:38
Bielany Kościół 6:17 7:54 10:22 11:58 13:02 14:37 15:52 21:47

Legenda:
F – kursuje pon.-pt. w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
8 – kurs do Brzeszcze ZGS

Wersja do druku *.pdf

Share

Rozkład jazdy busów Brzeszcze – Oświęcim

Połączenie obsługuje firma F.T.U. KONKRET BUS Tomasz Matura Tel. 604054572

Linia Bielsko-Biała – Oświęcim, wybrane tabliczki przystankowe:

 

Przystanek
Brzeszcze Osiedle(Górnik)
Kierunek Przez Odjazdy
Oświęcim Rajsko 6:20F; 7:20F,6; 8:20F;
8:50F,6,S; 9:20F; 9:50F,6; 10:46F; 11:30F,6,S; 12:12F; 13:11F;
13:25F,6; 14:31F,6; 15:05F; 15:35F,6; 15:57F,S; 16:50F; 17:22F,6;
17:50F; 18:55F,6; 20:28F; 21:05F,S; 23:00F
Legenda: 

F- kursuje w dni robocze

6 – kursuje w soboty

S- nie kursuje od 30.06.2011 do 31.08.2011

 

Przystanek
Brzeszcze Kościół
Kierunek Przez Odjazdy
Oświęcim Rajsko 6:22F; 7:22F,6; 8:22F;
8:52F,6,S; 9:22F; 9:52F,6; 10:48F; 11:32F,6,S; 12:14F; 13:13F;
13:27F,6; 14:33F,6; 15:07F; 15:37F,6; 15:59F,S; 16:52F; 17:24F,6;
17:52F; 18:57F,6; 20:30F; 21:07F,S; 23:02F
Legenda: 

F- kursuje w dni robocze

6 – kursuje w soboty

S- nie kursuje od 30.06.2011 do 31.08.2011

Share

Rozkład jazdy busów Brzeszcze – Bielsko-Biała

Połączenie obsługuje firma F.T.U. KONKRET BUS Tomasz Matura Tel. 604054572

Linia Oświęcim – Bielsko-Biała, wybrane tabliczki przystankowe:

Przystanek
Brzeszcze Kościół
Kierunek Przez Odjazdy
Bielsko-Biała

Wilamowice

Pisarzowice

4:56F; 6:06F,6; 6:41F; 7:01F,S; 7:36F,6; 8:06F; 9:16F; 10:16F,6,S; 10:36F; 11:06F,6,S; 11:33F; 12:21F,6,S; 13:31F; 13:46F; 14:11F,6; 15:31F,6; 15:51F; 16:31F,6; 16:56F,S; 17:41F; 18:36F; 19:41F;

Legenda:

F- kursuje w dni robocze

6 – kursuje w soboty

S- nie kursuje od 30.06.2011 do 31.08.2011

 

Przystanek
Brzeszcze Osiedle(Górnik)
Kierunek Przez Odjazdy
Bielsko-Biała

Wilamowice

Pisarzowice

4:58F; 6:08F,6; 6:43F; 7:03F,S;
7:38F,6; 8:08F; 9:18F; 10:18F,6,S;
10:38F; 11:08F,6,S; 11:35F; 12:23F,6,S; 13:33F; 13:48F; 14:13F,6;
15:33F,6; 15:53F; 16:33F,6; 16:58F,S; 17:43F; 18:38F; 19:43F;

Legenda:

F- kursuje w dni robocze

6 – kursuje w soboty

S- nie kursuje od 30.06.2011 do 31.08.2011

Share